Hakkımızda

Hakkımızda

Sirket kurucumuz Haci Ismail Arsoy (Portakal) 1950 yilinda, Afyon'da o günlerin en iyi teknolojisi ile üretime baslamistir.Türkiye'de sürekli artan talep ile daima yükselen kalite grafigini artirmayi ilke edindi ve misyonundan asla ödün vermedi.

Basta Afyon ve çevresinde baslayan talepler, daha sonra Iç Anadolu ya kadar yayildi. Parekende üretim ile baslayan tesebbüs, tonlarla ifade edilen bir üretim kapasitesine ulasti. Böylece hakli bir söhreti ve Türkiye'de önemli bir piyasa payina ulasti.

1985 yilinda, damak zevkine hitap eden ürün ihtiyaci kendisinihissettirdi ve Afyon'da ilk entegre et tesisleri Portakalogullari A.S. adi altinda firmamizca kuruldu.

Portakalogullari A.S.
kaliteyi ve teknolojiyi 3. nesil olarak 2000'li yillara tasidi. Firmamiz Türkiye'de entegre besi tesisleri içerisinde ilkler arasinda bulunmaktadir.

Portakalogullari Et Gida Sanayi ve Ticaret A.S. Afyon'da kurulup, kisa bir süre içerisinde sektöründe hak ettigi liderlige oturmus Türkiye'nin Sucuk sektöründeki lider firmalarindan biri haline gelmistir.

Öncelikle sucuk üretimi ile baslayan Portakalogullari Et Gida Sanayi ve Ticaret A.S. , kisa süre içerisinde üretimine salam, sosis, pastirma ve kavurmayi ekleyip, tam bir entegre tesis olarak, saglikli, güvenli ve lezzetli ürünler üretmeye baslamistir.

Bugün Afyon'da kurulu olan entegre et tesisleri ile ve bu tesislerde çalisan deneyimli ve uzman kadrosu ile Türkiye'de sektörünün lider firmalari arasindadir
Haberdar olmak için